Beschrijving
De Simson Dry Lube Spray is een hoogwaardige PFAS-vrije droge smeerspray van 400ml speciaal ontwikkeld voor kettingen, derailleurs, kabels, pedalen en andere bewegende en kunststof onderdelen. De dunne smeerlaag met uitstekende hechting reduceert wrijving sterk en zorgt voor langdurige smering die blijft werken onder zware belasting. De vuilwerende en vochtwerende eigenschappen maken de spray bestand tegen weersinvloeden, terwijl de droge smering aanzienlijk minder vuil aantrekt dan natte smeermiddelen. Geleverd met een extra rietje voor nauwkeurige aanbrenging.
Waarom kiezen voor dit product?
PFAS-vrije formule voor een milieubewuste keuze: In tegenstelling tot veel conventionele smeermiddelen die PFAS bevatten, is de Simson Dry Lube Spray vrij van deze persistente en schadelijke stoffen. Een bewuste keuze voor fietsers die milieuvriendelijk onderhoud willen plegen zonder in te leveren op smeerprestaties.
Droge smering trekt minder vuil aan dan natte smeermiddelen: De dunne droge smeerlaag hecht uitstekend aan de ketting en andere onderdelen zonder een kleverig residu achter te laten dat stof, zand en straatvuil aantrekt. Dit verlengt de reinigingsintervallen en de levensduur van de aandrijflijn ten opzichte van natte kettingolie.
Vuilwerend en vochtwerend voor gebruik in alle weersomstandigheden: De weerbestendige formule beschermt kettingen en bewegende onderdelen effectief tegen vocht en vuil bij dagelijks gebruik in wisselende weersomstandigheden, waarbij smering onder zware belasting blijft werken zonder weg te spoelen of te verdunnen.
