Beschrijving
De Eurol Ball Bearing grease 500ml met NLGI 2 consistentie is een professioneel en hoogwaardig kogellagervet speciaal ontwikkeld voor het smeren van kogel- en rollagers van fietsen, brommers en motorfietsen. Dit waterafstotende vet biedt uitstekende oxidatiestabiliteit, afdichtende eigenschappen en goede mechanische stabiliteit voor betrouwbare bescherming onder alle omstandigheden. Door het hoge aanhechtingsvermogen blijft het vet optimaal op zijn plaats en vermindert het slijtage aan lagers tot een minimum. Perfect voor naaf-, trapas- en stuurlagers die langdurige en betrouwbare smering nodig hebben.
Waarom kiezen voor deze Eurol Kogellagervet 500 gram:
– Waterafstotend en oxidatiestabiel: Beschermt effectief tegen vocht en voorkomt oxidatie voor langdurige bescherming van je lagers in alle weersomstandigheden.
– Hoog aanhechtingsvermogen: Blijft uitstekend op zijn plaats en vermindert slijtage tot een minimum voor maximale levensduur van je kogel- en rollagers.
– Uitstekende mechanische stabiliteit: Behoudt zijn consistentie en beschermende eigenschappen onder zware belasting en beschermt alle onderdelen tegen corrosie.
