Beschrijving
De trapas heeft een aslengte van 132mm en past in een BSA-treaded bracket (34,8mm inslag). De cups zijn gemaakt van aluminium voor een goede balans tussen gewicht en duurzaamheid. De as is gemaakt van chroomstaal voor een lange levensduur bij intensief gebruik. Inclusief cups, lagers en borgringen voor directe montage.
Waarom kiezen voor dit product?
● Aslengte 132mm voor correcte kettinguitlijning: De aslengte bepaalt de positie van het kettingblad ten opzichte van het achterwiel. Kies de juiste lengte voor jouw frame en crankstel voor een rechte kettingloop.
● Aluminium cups: Aluminium cups combineren lage gewicht met goede duurzaamheid.
● Chroomstalen as voor lange levensduur: De chroomstalen as is slijtvast en bestand tegen de krachten van dagelijks trappen — een betrouwbare keuze voor stads- en sportfietsen.
